Školení

Chcete naučit zaměstnance pracovat s Power BI nebo s jinou technologií? Chcete je naučit základům datové analytiky? Dokážeme Vám pomoci.

Školení - přínosy

Pro společnost, která pracuje s daty, je důležité, aby její zaměstnanci rozuměli základním principům a uměli data efektivně využívat. To můžeme Vás i Vaše zaměstnance naučit.

Školení – jak to funguje

Zaškolení zaměstnanců může probíhat na různé téma a v různé intenzitě či hloubce. Rozsah obsahů školení si určujete sami.

Mám zájem
 1. Vstupní konzultace

  Probereme společně, co přesně chcete zaměstnance naučit, a co má být výstupem.

 2. Praktické příklady a reálné situace

  Připravíme školení na míru a naučíme zaměstnance řešit nejčastější situace či příklady z praxe. Nejedná se pouze o přednášku, ale řešení reálných příkladů, se kterými se zaměstnanci mohou setkat.

 3. Data společnosti

  Využíváme také interní data společnosti (pokud je to žádáno) a učíme zaměstnance pracovat s konkrétními technologiemi či daty, která jsou v rámci společnosti využívaná.

 4. Podpora

  Po školení poskytujeme podporu a pomůžeme Vašim zaměstnancům po dobu jednoho měsíce při řešení situací, které ve společnosti nastanou.

skupina manažerů sedí u stolu před velkou obrazovkou a školitel přednáší o datové analytice

Školení u Vás, či online

Školení může probíhat u Vás ve společnosti, ale také online. Není omezeno množství lidí, kteří se školení účastní.

Tohle chci

Případové studie

skupina manažerů konzultuje u kulatého stolu
Jsme tu pro Vás

Chcete konzultaci zdarma?

Bez jakýchkoli závazků. Podepíšeme si mlčenlivost a můžete s námi probrat cokoli budete potřebovat ohledně Vašich dat.

Často kladené dotazy

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? Zeptejte se nás.

 • Jak školení přesně probíhá?

  Na školení si zaměstnanci přinesou vlastní PC a obdrží prezentaci a reálné příklady chyb, které budou řešit. Smyslem je, aby si každý zaměstnanec zvládl vyřešit určité problémy a naučil se reálně s vybranými softwary pracovat. Neučíme ale jen práci samotnou, ale učíme také jakým způsobem a kde lze nalézt řešení různých problémů. Neučíme pouze jak problém vyřešit, ale učíme zaměstnance také tomu, jak problémům porozumět a jak pochopit, kde chyba vzniká a proč tam vzniká, což vede k lepšímu řízení. Školení probíhá osobně ale je možnost uskutečnit ho i online.

 • Jste schopni zaškolit i člověka bez technických dovedností?

  Ano. Výstupem školení většinou bývá zaškolení zaměstnanců, kteří s reporty nebo softwary pracují tak, aby byli schopni jejich základní obsluhy. To nevyžaduje žádné technické znalosti nebo znalosti pouze minimální. Naučíme Vás tak řešit převážnou většinu nejčastějších situací a chyb vyskytujících se v provozu.