Spojte se s námi

Chcete úvodní konzultaci zdarma?

Napište nám a my se s Vámi obratem spojíme.

Nechcete čekat? Zavolejte nám.

Často kladené dotazy

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? Zeptejte se nás.

 • Jak vybíráte vhodný software?

  Zásadní jsou pro nás požadavky klienta na finanční náročnost, ale také jeho technické možnosti, případně vybavenost zaměstnanci. Neméně důležité jsou také cíle, kterých chce klient dosáhnout. V průsečíků těchto parametrů potom vybíráme nejvhodnější řešení, u kterého klientovi představíme jak plusy, tak možné mínusy při využití konkrétního softwaru.

 • Co si mám na konzultaci připravit?

  Vše Vám sdělíme před samotnou schůzku v návaznosti na Váš konkrétní problém. Obecně se ale bude jednat o data, která využíváte, jejich podobu, případné další softwary a Vaši vizi do budoucna (pokud ji máte).

 • Co mohu očekávat od vstupní konzultace zdarma?

  Vstupní konzultace trvá zhruba 30 – 60 minut. S klientem se pobavíme o jeho předtstavách a o datech, které má k dispozici. O řešení se pobavím z pohledu technického, ale také z pohledu financí. Následně si hrubě nastíníme, zdali můžeme požadavek naplnit a jak toho můžeme dosáhnout. Po konzultaci zdarma zasíláme v případě dohody cenovou nabídku. Konzultace zdarma je důležitá především proto, že data každé společnosti a také požadavky jsou jiné a před samotným začátkem jakékoli spolupráce je potřeba toto vyjasnit.

 • Potřebujeme speciální software?

  Snažíme se využívat řešení, která ve firmě jsou (pokud tam jsou). Doporučujeme ale také v některých případech jiná řešení, která jsou vhodnější, pokud to tak vyhodnotíme. Řešení, která používáme mohou být jak zdarma, tak za mírný poplatek za využití softwaru. Jedná se ale vždy o řešení, která lze jednoduše pořídit a zavést ve firmě bez zbytečné byrokracie a technických nároků.

 • Jak vypadá Data Driven Company v praxi?

  V praxi naši klienti využívají data a dívají se na firmu především skrze data a snaží se díky nic optimalizovat jednotlivé oblasti. Cílem je, aby se byl schopen díky datům orientovat ve společnosti a její činnosti každý, kdo to potřebuje, a aby našel v datech jednoduše odpověď na svoje otázky.

 • Kdo by se měl konzultace účastnit?

  Preferujeme, aby se konzultaci účastnili především ti, kteří s daty pracují. Většinou se jedná o vedení společnosti, případně střední management. O datech by měly rozhodovat lidé, kteří na jejich základě dělají rozhodnutí, protože jen Ti vědí, jaká data a jak potřebují využívat.

Kontakt

Lonaby s.r.o.

Příčná 1892/4, Praha, 110 00