Spojte se s námi

Chcete úvodní konzultaci zdarma?

Napište nám a my se s Vámi obratem spojíme.

Nechcete čekat? Zavolejte nám.

Často kladené dotazy

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? Zeptejte se nás.

 • Co nám konzultace přinese?

  Vše záleží na konkrétním problému, který představíte. Naším cílem je vést s Vámi dialog, na základě kterého odhalíme, kde (a zdali) je prostor pro zlepšení Vašich stávajících řešení. Výstupem konzultace by mělo v každém případě být odhalení slabších míst a nastínění možného řešení, případně vize toho, jakým způsobem lze s daty lépe pracovat, a jak z nich získat opravdu užitečné a klíčové informace, které Vám pomohou řídit firmu lépe.

 • Co si mám na konzultaci připravit?

  Vše Vám sdělíme před samotnou schůzku v návaznosti na Váš konkrétní problém. Obecně se ale bude jednat o data, která využíváte, jejich podobu, případné další softwary a Vaši vizi do budoucna (pokud ji máte).

 • Jak vybíráte vhodný software?

  Zásadní jsou pro nás požadavky klienta na finanční náročnost, ale také jeho technické možnosti, případně vybavenost zaměstnanci. Neméně důležité jsou také cíle, kterých chce klient dosáhnout. V průsečíků těchto parametrů potom vybíráme nejvhodnější řešení, u kterého klientovi představíme jak plusy, tak možné mínusy při využití konkrétního softwaru.

 • Co to obnáší a znamená pro firmu?

  Mít Data Driven Company je především o celkovém přístupu k řízení společnosti a také o lidech. Pro firmu to často znamená využívat nejnovější a účinné technologie pro práci s daty, které umožňují mít aktuální data stále na dosah a také automatizované procesy zpracování dat a případně zapojení machine learningu do činnosti společností.

 • Potřebujeme speciální software?

  Snažíme se využívat řešení, která ve firmě jsou (pokud tam jsou). Doporučujeme ale také v některých případech jiná řešení, která jsou vhodnější, pokud to tak vyhodnotíme. Řešení, která používáme mohou být jak zdarma, tak za mírný poplatek za využití softwaru. Jedná se ale vždy o řešení, která lze jednoduše pořídit a zavést ve firmě bez zbytečné byrokracie a technických nároků.

 • Kdo by se měl konzultace účastnit?

  Preferujeme, aby se konzultaci účastnili především ti, kteří s daty pracují. Většinou se jedná o vedení společnosti, případně střední management. O datech by měly rozhodovat lidé, kteří na jejich základě dělají rozhodnutí, protože jen Ti vědí, jaká data a jak potřebují využívat.

Kontakt

Lonaby s.r.o.

Příčná 1892/4, Praha, 110 00